محل تبلیغات شما

با توجه به اهمیت این داستان و سوالات متعدد کاربران در این زمینه بهتر دیدم اول در اینجا نظر Moz را در مورد سایت های هایفن دار(همان خط تیره یا دش) بخوانیم:

اگر دامنه شما شامل دو کلمه است (مانند www.examplesite.com) می توانید برای ساده تر ساختن خواندن آن از هایفن در بین دو کلمه استفاده کنید: www.example-site.com استفاده کنید. منظور این است که استفاده از هایفن با رفتارهای اسپم گونه بسیار نزدیک است و در نام دامنه نباید بیشتر از یک هایفن استفاده نمود. به این دلیل عموماً بهتر است از دامنه های پیوسته و بدون هایفن استفاده نمود که شامل یک یا دو کلمه هستند.

من نیز با این دیدگاه موافق هستم. هرچند نام دامنه باید کاملا منطبق با موضوع موردنظر باشد استفاده از دامنه ای مانند very-specific-niche-search-term.com کاملاً عادی است اما زیاد کاربرپسند نیست.

زمانیکه آدرس وب خود را بیرون میدهید متوجه می شوید که بسیاری از کاربران تفاوت بین هایفن، اسلش و … را نمیدانند لذا بنده شخصا ترجیح می دهم تا جاییکه امکان دارد از این نوع دامنه ها استفاده نکنم.

بر اساس تجربیات بنده و بررسی مقالات سایر همکارانم در سایر نقاط جهان به این نتیجه قطعی رسیدم که در شرایطی که دیگر پارامترها یکسان باشد، دامنه بدون هایفن نسبت به دامنه با هایفن رنک بهتری می گیرد.

اما یک سوال دیگر :

آیا آدرس های هایفن دار برای صفحات منحصربفرد و یکتا مناسب است؟

آدرس های صفحات یکتا داستان متفاوتی دارند.

مت کات به وضوح توصیه کرده است که از هایفن (یا دَش) به عنوان جدا کننده کلمات از یکدیگر استفاده شود

مت کات : اگر بتازگی شروع به ساختن سایت کرده اید در واقع تخته سنگ ساده ای در اختیار دارید که باید روی آن کار کنید، من توصیه می کنم که از دش استفاده کنید. این کار را حداقل برای داشتن آینده ای قابل پیش بینی ، انجام دهید.”

بنظر بنده آدرس های هایفن دار در SERPها نمایش بهتری دارند و جذابیت بیشتری را برای کلیک دارا هستند.

بنابراین بهترین عملکرد برای آدرس دهی صفحات استفاده از هایفن به عنوان جداکننده کلمات است.

پاپ آپ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

تله اسپم و یا Spam Trap چیست؟

هایفن ,استفاده ,دامنه ,های ,آدرس ,کلمه ,از هایفن ,دو کلمه ,استفاده کنید ,هایفن دار ,های هایفن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چگونه از بورس درآمد کسب کنیم گروه سنجش و ارزشیابی متوسطه اول کرمانشاه